Aadu Luukase karikavõistlustel selguvad kõik poolfinalistid

Aadu Luukase karikavõistlustel selguvad sel nädalal kõik poolfinalistid. Esimesena on juba poolfinaalikoha kindlustanud tiitlikaitsja Tartu Bigbank, kes lülitas konkurentsist Eesti Maaülikool/Structura.

Bigbanki poolfinaalivastane tuleb paarist Tallinna Ülikool – Pärnu Võrkpalliklubi, kus avamängus sai raske 3:2 (25:20, 17:25, 20:25, 25:23, 15:11) võidu Pärnu meeskond. Selle paari teine kohtumine toimub neljapäeval, 16. novembril kell 19.00 Pärnu kodusaalis.

Kaks kohtumist peetakse kolmapäeval, 15. novembril. Võru Barrus Võrkpalliklubi sai esimeses veerandfinaalis kindla 3:0 (25/9 25/21 25/11) võidu esiliigameeskonna Põltsamaa Võrkpalliklubi üle. Teine mäng algab Põltsamaal Felixhallis kell 19.00.

Eelmisel aastal hõbedale tulnud Selver/TalTech alistas veerandfinaali avakohtumises samuti esiliigasse kuuluva Advokaadibüroo Premium/Rae valla 3:0 (25:15, 25:7, 25:14).

Kordusmäng algab TalTechi spordihallis kolmapäeval kell 19.00.

Karikavõistlustel mängitakse kõigis paarides kuni finaalini kahemängulised seeriad. Võitjaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Naiste ja meeste finaalid mängitakse 16. detsembril Pärnus.