Aadu Luukase karikavõistluste poolfinaalides kohtuvad Bigbank Tartu – TalTech ja Saaremaa VK – Selver Tallinn

Sel nädalal tehakse algust Aadu Luukase karikavõistluste poolfinaalidega, kui toimub esimene mäng TalTechi ja tiitlikaitsja Bigbank Tartu vahel. Kõik poolfinaalid on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel. Koroonaviiruse leviku takistamiseks toimuvad kõik Eesti Võrkpalli Liidu egiidi all peetavad mängud kuni 26. novembrini publikuta.

Tiitlikatisja Bigbank Tartu kohtub poolfinaalis TalTechiga, teises poolfinaalpaaris on vastamisi Saaremaa Võrkpalliklubi ja Selver Tallinn.

TalTechi ja Bigbanki paari avamäng toimub sel reedel algusega kell 19.00 TalTechi spordihoones. Korduskohtumine Tartus peetakse 5. detsembril kell 14.00.

Veerandfinaalis oli Bigbank kindlalt üle esiliigaklubist LotusTimber/Neemecost, TalTech alistas samuti esiliigas mängiva Viljandi Võrkpalliklubi. Omvahel kohtusid Bigbank ja TalTech viimati Credit24 Meistriliigas eelmisel nädalal, kui tulemusega 3:0 jäi peale Bigbank.

Teises poolfinaalpaaris osalevad Saaremaa VK ja Selver Tallinn olid veerandfinaalides paremad vastavalt Tallinna Ülikoolist ja Pärnu Võrkpalliklubist. Selle paari esimene poolfinaal toimub Kuressaares 28. novembril kell 17.00 ning korduskohtumine Audentese spordihallis 2. detsembril kell 19.00. Enne seda lähevad Selver ja Saaremaa sel pühapäeval kell 17.00 vastamisi ka Credit24 Meistriliigas. Viimati mängiti omavahel oktoobri alguses ja toona jäi 3:1 peale Saaremaa.

Finaali pääseb kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Karikafinaal toimub nii naistele kui meestele 22. detsembril meestest kõrgema asetusega (2018/2019 EMV) finalisti kodusaalis, saali puudumisel või muul põhjusel loobumisel teise asetusega võistkonna kodusaalis.

Vaata karikavõistluste tulemusi.

Poolfinaalide ajakava:

Saaremaa VK – Selver Tallinn   

28.11 kell 17.00 Kuressaare SH LIVE-SKOOR

02.12 kell 19.00 Audentese SH LIVE-SKOOR

TalTech – Bigbank Tartu         

20.11 kell 19.00 TalTech SH LIVE-SKOOR

05.12 kell 14:00  Tartu Ülikooli SH LIVE-SKOOR

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: