Aadu Luukase karikavõistlused: kas Viljandi suudab veerandfinaali kordusmängus Selverit üllatada?

Sel nädalal peetakse Aadu Luukase karikavõistlustel üks kohtumine, kui tiitlikaitsja Tallinna Selver ja Viljandi Võrkpalliklubi selgitavad teise poolfinalisti. Veerandfinaali korduskohtumine Sõle Spordikeskuses algab kolmapäeval, 3. novembril kell 19.00.

Avamängus sai kindla 3:0 võidu Credit24 Meistriliigas mängiv Selver, ent esiliigaklubi Viljandi soovib kordusmängus favoriidi vastu kindlasti veel hambaid näidata.

Kõik senised veerandfinaalid ongi lõppenud tulemusega 3:0, ükski esiliigaklubi pole seni kõrgemal tasemel mängivalt vastaselt geimi võita suutnud.

Selveri ja Viljandi paari võitja kohtub poolfinaalis TalTechi ja Tallinna Ülikooli vahelise paari võitjaga, selles vastasseisus oli avakohtumises parem TalTech.

Esimesena kindlustas koha poolfinaalis eelmise hooaja karikahõbe Tartu Bigbank. Ülejäänud poolfinalistid selguvad järgmisel nädalal.

Edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes – kui mõlemad võistkonnad saavad ühe võidu, siis loetakse esimesena punkte. 3:0 ja 3:1 skoorid annavad võitjale 3 punkti, 3:2 võit annab võitjale 2 ja kaotajale 1 punkti. Kui kahe mängu kokkuvõttes on ka punktide arv sama, siis selgub järgmisesse ringi pääseja kuldse geimiga.

Vaata tulemusi ja ajakava.

Veerandfinaalpaarid:

Tallinna Ülikool – TalTech 0:3;

Eesti Maaülikool – Pärnu VK

AB Premium/Rae vald – Tartu Bigbank 0:3; 0:3

Tallinna Selver – Viljandi VK 3:0;

Vastavalt uutele sporditegevuse juhistele pääseb mängudele vaid COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõendi alusel või COVID-19 läbipõdemise tõendiga. COVID tõendit peavad esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend.