Advokaadibüroo Premium/Rae vald võttis eelmise hooaja finalisti üle magusa võidu

Reedel pandi pall mängu meeste esiliigas, kui avapäeval oli kavas üks kohtumine. Laupäeval jagati punkte kolmes mängus.

Hooaja avamäng kujunes tõeliseks põnevusetenduseks, kui koduvõistkond Selver Tallinn Spordikool võitis kaotusseisust 3:2 (21:25, 27:25, 25:14, 21:25, 16:14) tulemusega Danpower/Võru Võrkpalliklubi. Seejuures oli Võru esindusel viiendas geimis seisul 14:12 kasutada kaks matšpalli, kuid kumbagi neist realiseerida ei suudetud. Jan Stog tõi võitjatele 23 ja Mart Mandel kaotajatele 21 punkti.

Koduvõistkondade paremusega lõppesid ka laupäevased vastasseisud. Audentese SG/Noortekoondis mängis 3:0 (25:21, 25:17, 25:20) üle Võru meeskonna ja tiitlikaitsja Tallinna Ülikool 3:1 (26:24, 25:19, 23:25, 25:19) IMsport/Türi SK. Kaspar Timusk panustas Audentese SG/Noortekoondise edusse 14 ja Patrick Saimre 13 punkti, Mart Mandel ja Hendrik Hollas tõid Võru võistkonnale 9 punkti. Audentese spordihoones toimunud mängu saab uuesti vaadata SIIN ja Tallinna Ülikooli spordisaalis toimunud kohtumist SIIN.

Võistluspäeva tasavägiseim kohtumine toimus Kindluse spordihoones, kus eelmise hooaja finalist BMF/Rakvere Võrkpalliklubi jäi 2:3 (24:26, 25:19, 26:28, 27:25, 17:19) alla Advokaadibüroo Premium/Rae vallale. Rakvere meeskonna jaoks muudab kaotuse valusamaks asjaolu, et viiendas geimis haarati koguni 10:5 eduseis ning seisul 16:15 ja 17:16 omati enda servil matšpalli.

Pühapäeval kell 17 mängib Rakvere meeskond Rahu hallis EstNor/Kiiliga.