TalTech/Tradehouse jõudis esimesena poolfinaali

TalTech/Tradehouse alistas naiste karikavõistluste veerandfinaalseerias ka teistkordselt Viimsi/Tallinna Ülikooli ja jõudis esimesena nelja parema hulka.

Kodusaalis peetud avamäng lõppes geimiliselt Viimsi/Tallinna Ülikooli poolt vaadatuna 13:25, 15:25, 14:25, tänane teine TalTechi spordihoones 17:25, 20:25, 15:25 tulemusega. Korduskohtumises realiseeris TalTechi naiskond rünnakuid 49-protsendilise efektiivsusega, Viimsi/Tallinna Ülikool aga 33-protsendiliselt. Vastuvõtul olid näitajad 32-25 TalTechi kasuks. Pallinguässasid lõid võitjad seitse ja kaotajad kolm, blokipunktides oli võõrustajate paremus 4-0.

Ühtlaselt esinenud võitjate poolel kogus kahekohalise resultaadi vaid Maren Mõrd, kes sekkus mängu teises geimis ja kolmandas geimis säras koguni üheksa punktiga. Milja Raitis lisas kõduvõistkonnale kaheksa punkti. Võõrustajatele tõi vähemalt ühe punkti kokku 11 erinevat mängijat. Külaliste ridades lõpetas Stefi Siht kohtumise 13 punktiga.

Nelja parema seas läheb TalTech/Tradehouse vastamisi kas Barrus/Võru Võrkpalliklubi või Audentese SG/Noortekoondisega. 30. oktoobril alustavad veerandfinaalseeriat Viljandi Metall ja Tartu Ülikool/Bigbank, kelle avamäng algab Viljandi Kesklinna Koolis kell 14. Seeria kordusmäng on kavas 3. novembril kell 19 Tartu Ülikooli spordihoone sinises saalis.

TBD Pharmatech Tartu  ja Rae Spordikool/VIASTON mängivad 2. novembril kell 19.30 Tartu Ülikooli spordihoone sinises saalis ja 20. novembril kell 13 Jüri Spordihoones.