AB Premium/Rae vald alustas Aadu Luukase karikavõistlusi Imsport/Türi vastu võidukalt

Täna pidasid Aadu Luukase karikavõistlustel esimese 1/16-finaali kohtumise esiliigaklubid AB Premium/Rae vald ja Imsport/Türi.

3:1 (25:22, 25:12, 12:25, 25:20) võidu võttis kodusaalis mänginud AB Premium/Rae vald. Statistikat mängust ei tehtud.

Kordusmäng peetakse homme kell 16.00 Türil. Selle paari võitjat ootab veerandfinaalis Pärnu Võrkpalliklubi.

Homme toimub ka teise 1/16-finaali paari korduskohtumine, kui kell 15.00 mängivad Eesti Maaülikool/Structura ja BMF/Rakvere VK. Avamängus jäi tulemusega 3:1 peale Rakvere meeskond. Selle paari võitjat ootab veerandfinaalis tiitlikaitsja Tartu Bigbank.

Karikavõistlustel selgitatakse edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes, kui mõlemal on üks võit ja üks kaotus ning ka punktide arv sama, siis selgub edasipääseja kuldse geimiga.