BMF/Rakvere VK alustas Aadu Luukase karikavõistlusi võiduga teise esiliigaklubi üle

Täna peeti esimene mäng Aadu Luukase karikavõistlustel, kui 1/16-finaali avamängus kohtusid kaks esiliigaklubi BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus. Kodusaalis võttis 3:1 (23/25 25/20 25/23 25/22) võidu Rakvere meeskond.

Võitjatele tõi Mihkel Hiielaid 19 punkti (+5), Kaarel Pomerants lisas 13 punkti (+6).

Mängust täielikku statistikat ei tehtud.

Kordusmäng peetakse Kõrveküla spordihoones 23. oktoobril kell 15.00. Selle paari võitja kohtub veerandfinaalis tiitlikaitsja Tartu Bigbankiga.

Karikavõistlustel selgitatakse edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes, kui mõlemal on üks võit ja üks kaotus ning ka punktide arv sama, siis selgub edasipääseja kuldse geimiga.

AB Premium/Rae vald ja Imsport/Türi selgitavad teise veerandfinalisti, kes läheb vastamisi Pärnu Võrkpalliklubiga. Selle paari avakohtumine toimub 22. oktoobril ja kordusmäng 23. oktoobril.