Viljandi Metall pidi põnevuskohtumises tunnistama Rae Spordikool/VIASTONi paremust

Naiste Meistriliiga vastasseis Viljandi Metalli ja Rae Spordikool/VIASTONi vahel kujunes põnevusetenduseks, kui võitja selgitamiseks läks vaja maksiamalset viit geimi. Magusa võidu võttis Rae Spordikool/VIASTON.

Kodusaalis mänginud Viljandi pidi avageimis leppima 27:29 kaotusega, kuid võitis nii teise kui kolmanda geimi 25:21 tulemusega. Neljanda geimi 25:17 paremusega kohtumise viiendasse geimi viinud Rae Spordikool/VIASTON jäi otsustavas geimis peale 15:10 resultaadiga, mis tähendas külalistele 3:2 (29:27, 21:25, 21:25, 25:17, 15:10) võitu.

Turniiritabelis viiendal kohal jätkav Rae Spordikool/VIASTON on kogunud 11 punkti, olles võitnud neli ja kaotanud seitse mängu. Kaheksast mängust ühe võitnud Viljandi Metall on nelja punktiga kaheksas.

Viljandi Metalli ja Rae Spordikool/VIASTONi mängu kordus:

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN