16. aprillil algab koduse EM-finaalturniiri avalik piletimüük

16. aprillil algab Piletikeskuse keskkonnas avalik piletimüük 1.-9. septembrini Tallinnas Saku Suurhallis toimuva Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniiri mängudele.

2.-15. aprillini said pileteid osta vaid registreeritud fännid.

Eesti Võrkpalli Liidu tegevjuhi Helen Veermäe sõnul läks vaid registreeritud võrkpallifännidele suunatud piletimüük üle ootuste hästi. „Otsustasime kõige esimesena anda võimaluse pileteid osta koondise kõige lojaalsematel fännidel, kes seda võimalust ka väga aktiivselt kasutasid. Fännide huvi oli oodatust suuremgi, mistõttu vabamüüki väga palju pääsmeid ei tule. Aga kiiremad saavad oma piletid kindlasti kätte,“ sõnas Veermäe.

EMi piletimüügi keskkonnaks on Piletikeskus. Infot saab nii EVFi kanalitest kui Piletikeskuse lehelt. Pileteid saab osta SIIT.

Piletimüügi info:

  • Müüki on pandud 50% saali istekohtadest.
  • Pileteid saab osta sektoritesse 101 – 104 ja 201 – 203
  • Juhul, kui koroona-olukord ei luba septembris rohkem inimesi saali, siis on korraldajatel võimalik piletiostjad saalis hajutada 2+2 vms ettekirjutatud reegli järgi ja pileti ostnutele pakutakse samaväärseid kohti vastastribüünidel, mis hetkel tühjaks jäetakse.
  • Kas müüakse rohkem, kui 50% piletitest, selgub hiljemalt augustis.

Piletite hinnad ja paketid:

  • Avaliku müügi algus 16. aprillil: „Eesti mängude pakett“ (5 Eesti koondise mängupäeva) 60€.
  • Päevapiletite müügi algus selgub pärast alagruppide loosimist mai keskel ja kestab kuni turniiri alguseni. Päevapileti hind on 15 eurot/päev. Päevapiletitel on lastele ja pensionäridele soodustused.

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: