Võiduta naiskondade kohtumine lõppes Viimsi/Tallinna Ülikooli paremusega

Laupäeval kohtusid naiste Meistriliigas Viimsi/Tallinna Ülikool ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi, kellel mõlemal oli enne tänast kirjas kaks kaotust.

Turniiritabelis seitsmendat ja kaheksandat kohta hoidnud võistkondade vastasseis kujunes ootamatult ühepoolseks, kui kodusaalis mänginud Viimsi/Tallinna Ülikool võrulannadele geimi ei loovutanud. Avageimi võitis koduvõistkond 25:17 ja teise 25:18 tulemusega. Kolmandas geimis noppisid külalised vaid 14 punkti, mis tähendas Viimsi/Tallinna Ülikooli 3:0 (25:17, 25:18, 25:14) mänguvõitu.

Viis ässa löönud Triin Kaas panustas võitu 15 ja Emma Lust 11 punkti, Haide Haring vastas Võru esinduse ridades 8 punktiga. Võitjad lõid kokku 16 ässa, vigu kogunes seejuures 13. Võru naiskond kogus viie vea juures kolm serviässa. Rünnakul olid võitjad paremad numbritega 48%-38%. Mängu kordus on nähtav siin.

Kahe kaotuse kõrvale esimese võidu teeninud Viimsi/Tallinna Ülikool hoiab kolme punktiga turniiritabelis seitsmendat kohta, kõik kolm mängu kaotanud Barrus/Võru Võrkpalliklubi on üheksas. Pühapäeval kell 17 mängivad Tartu Ülikooli spordihoones turniiritabelis teisel kohal paiknev TBD Pharmatech/Kastre ja kolm kohta madalamal asuv Viljandi Metall. Kui Tartu naiskond on kolmest mängust võitnud kaks, siis Viljandi esindus on võitnud ainsa toimunud mängu. Otseülekannet saab vaadata siin.