TBD Pharmatech Tartu ja Viimsi/Tallinna Ülikool vahetasid kohad

Naiste Meistriliigas mängisid Viimsi/Tallinna Ülikool ja TBD Pharmatech Tartu, kes enne tänast paiknesid turniiritabelis vastavalt kuuendal ja viimasel seitsmendal kohal. Võitja selgitamiseks läks vaja kolme geimi.

Kodusaalis mänginud Viimsi/Tallinna Ülikool geimivõiduni ei jõudnud, leppides 0:3 (25:27, 19:25, 16:25) kaotusega. Põhiturniiri esimese ringi omavahelises kohtumises jäi 3:2 tulemusega peale Viimsi/Tallinna Ülikool.

Ühtlaselt esinenud võitjate ridades kogusid Agnes Karm, Liis Laigu ja Kairin Tammel võrdselt 12 punkti. Lill Kandimaa assisteeris 10 punktiga. Pluss-miinus arvestuses osutus mängu parimaks Karm, kelle efektiivsusnäitaja oli +11 ja kes tõi tartlannade kümnest blokipunktist pooled. Kaotajate poolel jõudis ainsana kahekohalise resultaadini 11 punkti toonud Anette Arak.

Võitjad lahendasid punktiks 39% ja kaotajad 27% rünnakutest, blokis avaldus tartlannade paremus punktides 10-3. Serviässasid märgiti võõrustajatele kuus ja külalistele viis.

Turniiritabelis koha võrra kuuendaks tõusnud TBD Pharmatech Tartu on kogunud kuus punkti, Viimsi/Tallinna Ülikool langes samade punktide juures seitsmendaks. Pühapäeval kell 14 pannakse pall mängu Viljandi spordihoones, kus Viljandi Metallile sõidab külla Rae Spordikool/VIASTON. Viljandi naiskond paikneb turniiritabelis kolmandal ja Rae Spordikool/VIASTON neljandal kohal. Põhiturniiri esimeses omavahelises vastasseisus võttis Viljandi esindus 3:1 võidu.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN