Tartu Ülikool/Bigbank kindlustas teist kohta

Viimsi/Tallinna Ülikool ei suutnud naiste Meistriliigas üllatust serveerida, kui kolmegeimilises mängus jäädi alla Tartu Ülikool/Bigbankile.

Turniiritabelis teisel kohal paiknev Tartu Ülikool/Bigbank kasutas koduväljakueelise maksimaalselt ära, loovutades neli kohta madalamal asuvale Viimsi/Tallinna Ülikoolile avageimis 20 punkti. Ülejäänud kaks geimi kujunesid ühepoolseks, kui külalised kogusid teises ja kolmandas geimis võrdselt 12 punkti, mis tähendas Tartu võistkonna 3:0 (25:20, 25:12, 25:12) võitu. Tartu esinduse 3:0 paremusega lõppes ka samade naiskondade põhiturniiri esimese ringi omavaheline kohtumine.

Ingrid Kiisk tõi võitjatele 12 ja Laura-Liisa Maiste 11 punkti. Külaliste resultatiivseimaks tõusis 10 punkti kogunud Elina Lebedeva. Tartlannad lõid punktiks 45% rünnakutest, kaotajate sama näitaja oli 28%. Blokis olid võitjad paremad punktidega 7-3. Mängu kordust saab vaadata siin.

28. jaanuaril kell 18 võõrustab tabeli viies naiskond Rae Spordikool/VIASTON viimasel kohal asuvat TBD Pharmatech Tartut. Mängu otseülekanne on nähtav siin. 29. jaanuaril kell 13 on kodusaalis mängiva Viimsi/Tallinna Ülikooli vastaseks kolmandal real paiknev Viljandi Metall.