Rae Spordikool/Viaston pööras kaotusseisu võiduks

Viljandi Metalli ja Rae Spordikool/Viastoni kolmapäevase kohtumisega sai alguse naiste karikavõistluste esimene veerandfinaalseeria, mis sarnaselt ülejäänutele koosneb kahest vastasseisust. Avamäng kujunes tõeliseks põnevusetenduseks.

Viljandis toimunud esimene veerandfinaalmäng pakkus pealtvaatajatele viiegeimilise lahingu, mille avageim lõppes võõrsil mänginud Rae Spordikool/Viastoni 25:19 paremusega. Teises ja kolmandas geimis kogusid külalised vaid 15 ja 16 punkti, mis viis koduvõistkond Viljandi Metalli ühe geimi kaugusele võidust. Neljanda geimi kallutas 25:22 ja viienda 15:7 tulemusega enda kasuks Rae Spordikool/Viaston, kellele läks seega kirja 3:2 (19, -15, -16, 22, 7) võit. Mängu statistika hetkel kättesaadav ei ole.

Kordusmäng on kavas 11. novembril kell 19.30 Jüri Gümnaasiumis. Viljandi Metall peab edasipääsuks võtma 3:0 või 3:1 võidu, viljandlannade 3:2 võidu korral selgitab edasipääseja kuldne geim. Ülejäänud tulemused tagavad edasipääsu Rae Spordikool/Viastonile.

Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja TBD-Biodiscovery Tartu alustavad veerandfinaalseeriaga 6. novembril kell 13 Võrus. Gerardo`s Toys/Neemeco js Audentese SG /Noortekoondis ning TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank peavad avamängu järgmisel nädalal.

Naiste karikavõistluste tulemused on nähtavad SIIN.