Pärnu Spordikool viigistas finaalseeria, esiliiga võitja selgub otsustavas mängus

Naiste esiliiga meister selgub otsustavas kolmandas mängus, kui põhiturniiri parim Pärnu Spordikool viigistas kahe võiduni peetava finaalseeria.

Pärnus toimunud finaalseeria esimeses vastasseisus 1:3 (22:25, 25:23, 21:25, 23:25)  kaotusega leppinud Pärnu Spordikool eilses teises kohtumises kodusaalis mänginud Peetri Võrkpalliklubile geimi ei loovutanud, võites esimese geimi 25:23, teise samuti 25:23 ja kolmanda 25:15 tulemusega. Seega läks põhiturniiri kolmandana lõpetanud Peetri esindusele kirja 0:3 (23:25, 23:25, 15:25) kaotus.

Finaalseeria otsustav kolmas mäng toimub 22. aprillil kell 19 Pärnu Spordihallis. Samuti kahe võiduni toimuv pronksiseeria põhiturniiri teise Saaremaa ja põhiturniiri neljandana lõpetanud Sparta vahel jätkub 17. aprillil kell 17.30 Sparta Spordihoones, avamängus võttis 3:0 võidu Saaremaa esindus.