Mari-Liis Tasa ja Märt Tammearu olid võidukad Nõo Lihavürsti karikasarja neljandal etapil

Nõo Lihavürsti karikasarja segapaaride neljandale etapile tuli mängima 11 paari, kes paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahe-miinuse-tabelisse.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali edetabeli liidrid Eliise Kohv ja Siim Tammearu ning Mari-Liis Tasa ja Märt Tammearu. Läbi miinusringi tulid neile vastu Marge Läll ja Kunnar Kangro ning Kadri Leiten ja Tõnu Leemet. Poolfinaalidest jäid kõige napimalt välja Helerin Hansman ja Hergo Hansman ning Karen Männiste ja Ingvar Sepp, kellele kokkuvõttes tubli viies koht.

Poolfinaalides jätkasid võidukat seeriat Kohv ja Tammearu ning Tasa ja Tammearu, pronksikohtumises jäid peale Leiten ja Leemet. Finaalis lõpetasid Tasa ja Tammearu kindla mänguga Kohvi ja Tammearu pika võitudeseeria. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad 78 punktiga Kohv ja Tammearu, teiseks tõusid 48 punktiga Läll ja Kangro ning neist nelja punkti kaugusel on Leiten ja Leemet.

Nõo Lihavürsti karikasarja segapaaride viimane etapp toimub Rannakeskuses 28. juulil algusega kell 17. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

 

Segapaaride 4. etapi lõppjärjestus:

1. Mari-Liis Tasa ja Märt Tammearu

2. Eliise Kohv ja Siim Tammearu

3. Kadri Leiten ja Tõnu Leemet

4. Marge Läll ja Kunnar Kangro

5. Helerin Hansman ja Hergo Hansman

5. Karen Männiste ja Ingvar Sepp

7. Carmel Vares ja Kristjan Unt

7. Kadi Kalm ja Gevin Kalm

9. Jaanika Unt ja Germo Matt

9. Margit Antson ja Henry Maask

9. Mailis Pajumägi ja Aaron Oliver Aaviste

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: