Kaotusseisust välja tulnud Audentese SG/Noortekoondis serveeris Rakvere vastu tõelise üllatuse

Kolmapäeval sündis meeste esiliigas hooaja üks suuremaid üllatusi, kui turniiritabeli kaheksas meeskond Audentese SG/Noortekoondis oli viiegeimilises mängus parem teisel kohal paiknevast BMF/Rakvere Võrkpalliklubist.

Kodusaalis mänginud Audentese SG/Noortekoondis võitis avageimi 25:20 tulemusega, kuid kaotas teise 23:25 ja kolmanda 14:25 resultaadiga. Neljandas olid taaskord paremad võõrustajad, kes viigistasid 26:24 geimvõiduga mänguseisu. Otsustavas viiendas geimis jäi koduvõistkond 12:13 kaotusseisu, misjärel asuti 14:13 juhtima ja võeti 17:15 geimivõiduga 3:2 (25:20, 23:25, 14:25, 26:24, 17:15) mänguvõit. Mängu kordust saab vaadata siin.

Kümne kaotuse kõrvale kaheksanda võidu saavutanud Audentese SG/Noortekoondis hoiab 24 punktiga kaheksandat kohta, hooaja teise kaotuse saanud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi on 48 punktiga teine. Ühtlasi kindlustas Audentese SG/Noortekoondis viimasena koha veerandfinaalis.