Énard ja Berliin said Meistrite liiga C-alagrupis teise koha ja pääsesid veerandfinaali

Eesti rahvusmeeskonna peatreeneri Cédric Énardi juhendatav Berliini Recycling Volleys lõpetas Meistrite liiga teise ja viimase alagrupiturniiri ning sai C-alagrupis teise koha ning pääses veerandfinaali.

Berliini meeskond alistas teisipäeval 3:0 (25:19, 25:20, 25:13) Ljubljana ACH Volley (Sloveenia) ja kolmapäeval 0:3 (18:25, 16:25, 14:25) Kaasani Zeniidile (Venemaa). Neljas alagruppi kuuluja Jastrzębski Węgiel (Poola) loobus mängimast ja sai kirja 0:3 kaotused.

Kaasan võitis alagrupi 15 punktiga ja tagas seega edasipääsu veerandfinaali. Berliin on 12 punktiga teine ja Ljubljana 6 punktiga kolmas.

Veerandfinaali pääseb iga alagrupi võitja ja kolm paremat teise koha saajat. Et osades alagruppides peetakse ka täna mänge, tuli Berliinil ära oodata kõik tulemused, misjärel selgus, et Saksamaa klubi jõudis järgmisse ringi. Vastased loositakse reedel.