Audentese SG/NK võitles, kuid punktiarvet avada ei suutnud

Audentese SG/Noortekoondis jätkab Optibet naiste Balti liigas punktita, kui täna saadi hooaja neljas kaotus.

Kodusaalis mänginud Audentese SG/Noortekoondis kaotas Riia Võrkpallikool/LU vastu avageimi 22:25 ja teise 25:27 tulemusega. Seejuures oli Eesti võistkonnal teises geimis enda servil kasutada kaks geimpalli, kuid kumbagi realiseerida ei suudetud.

Ühepoolseimaks kujunes kolmas geim, milles võõrustajad jäid peale 25:17 resultaadiga. Neljandas geimis spurtisid lätlannad kiirelt 5:2 ja 10:6 ette ning kuigi koduvõistkond pääses 12:11 ja 13:12 juhtima, siis otsustavatele punktidele mindi 19:19 viigiseisult. Seejärel otsustati geimi saatus, kui Riia esindus kogus viist järjestikust punkti (24:19) ja võttis lõpuks 25:22 geimivõiduga 3:1 (25:22, 27:25, 17:25, 25:22) mänguvõidu.

Heidi Vahula rõõmustas kodupublikut 17, Anette Arak 16 ja Liisa Põldma 13 punktiga. Kohtumise kokkuvõttes oli Audentese SG/Noortekoondis parem rünnakul, näidates lätlannade 35-protsendilise efektiivsuse vastu 41-protsendilist efektiivsust. Servil kogusid võitjad 11 ja kaotajad 5 punkti, vigu kogunes seejuures vastavalt 18 ja 16 ehk Audentese SG/Noortekoondis jäi servil 11 punktiga ja Riia võistkond 7 punktiga miinusesse. Mängu kordus asub SIIN.

Turniiritabelis koha võrra neljandaks kerkinud Riia Võrkpallikool/LU on kogunud seitse punkti, kaheksandal real paiknev Audentese SG/Noortekoondis punktiarvet avanud ei ole. Pühapäeval kell 15 kohtuvad Tuule Spordihoones turniiritabelis viiendat kohta hoidev Rae Spordikool/VIASTON ja Riia Võrkpallikool/LU.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN