Esiliigaklubide vastasseisust edenes Aadu Luukase karikavõistlustel veerandfinaali EstNor/Kiili

Aadu Luukase karikavõistluste ainsas eelringi paaris olid vastamisi esiliigaklubid Advokaadibüroo Premium/Rae vald ja EstNor/Kiili.

Kahe mängu kokkuvõttes pääses veerandfinaali EstNor/Kiili, kes võitis avakohtumise 3:1 ja kaotas kordusmängu täna 2:3 (25/21 17/25 25/13 17/25 12/15). Et pärast avamängu vajas EstNor/Kiili edasipääsuks vaid kaht geimivõitu, tagati ka edasipääs. Veerandfinaalis minnakse vastamisi Selver x TalTechiga.

Tänases kohtumises oli EstNor/Kiili resultatiivseim 12 punkti (+8) toonud Meris Pärna, 10 punkti (+4) panustas Karl Mitt ja 9 (+1) Jasper Laus.

Premium/Rae valla edukaimaks kerkis 18 punktiga (+10) Siim Tammearu, 12 punkti (-1) lisas Siim Rantanen ja 11 (+10) Markus Veltson.

Vastuvõtul oli 62% vs 48% parem Rae valla meeskond, rünnakul 40% vs 37% aga Kiili klubi. Blokist teenis tänane võitjameeskond 10 punkti ja kaotajad 12, servil lõid EstNor/Kiili mängijad 3 ja Premium/Rae valla mehed 9 ässa.