Viimsi/Tallinna Ülikool jäi kodusaalis Tartu Ülikool/Bigbankile alla

Naiste Meistriliiga hooaja teine mäng sarnaselt esimesele pingeliseks ei kujunenud, kui Tartu Ülikool/Bigbank võttis kindla võidu.

Kodusaalis mänginud Viimsi/Tallinna Ülikool kogus esimeses geimis 16 ja teises 22 punkti. Kolmandas geimis jäid võõrustajad alla 18:25 ja kogu mängu kokkuvõttes seega 0:3 (16:25, 22:25, 18:25) tulemusega.

Üleplatsimängijaks kerkinud Nora Lember kogus võitjate ridades 18 punkti, Lill Kandimaa lisas 8 punkti. Elina Lebedeva tõi koduvõistkonna resultatiivseimana 9 ja Sirli Tänav 8 punkti.

Tartu naiskond oli parem neljas peamises statistilises näitajas – rünnakul 35%-27%, servi vasatuvõtul 43%-29%, blokipunktides 9-7 ja serviässades 10-6. Servivigu kogunes võõrustajatele 9 ja külalistele 11.

26. oktoobril kell 14 võtab Viljandi Metall kodusaalis vastu Audentese SG/Noortekoondise ja Rae Spordikool/VIASTON kell 17 TBD Pharmatech/Kastre.