Eelmise hooaja finalist TBD Pharmatech/Kastre pääses karikavõistlustel veerandfinaali

Naiste karikavõistlustel selgus täna eelviimane veerandfinalist, kelleks on möödunud hooajal finaali jõudnud TBD Pharmatech/Kastre.

Viljandi Metalli ja TBD Pharmatech/Kastre otsustav vastasseis karikavõistluste veerandfinaalkoha eest lõppes erinevalt avamängust Viljandi Metalli paremusega, kui eelringi esimese mängu 1:3 kaotuse järel saavutati kordusvaatuses 3:2 (20:25, 20:25, 26:24, 25:18, 15:9) võit. Kodusaalis mänginud Viljandi võistkond vaatamata võidule siiski edasi ei pääsenud.

Teise geimi võitmisega edasipääsu kindlustanud TBD Pharmatech/Kastre poolel käisid täna väljakul 13 erinevat mängijat, resultatiivseimaks tõusis nelja geimiga 18 punkti kogunud Kairin Tammel. TBD Pharmatech/Kastre ridades keegi teine kahekohalise resultaadini ei jõudnud. Sonja Siimson tõi võõrustajatele 20, Maria Allik 18 ja Kelly Metsamärt 13 punkti.

Viljandi esindus oli edukam nii pallingu vastuvõtul kui rünnakul – vastavalt 56%-52% ja 28%-26%. Blokis oli ühe punktiga parem TBD Pharmatech/Kastre, kogudes kuus punkti.

Veerandfinaalis läheb TBD Pharmatech/Kastre kokku Audentese SG/Noortekoondisega. Viimane veerandfinalist selgub homme NET Spordihallis, kui kell 13 kohtuvad eelringi kordusmängus Dorpat/Tartu vald/TKSK ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi. Avamängus võttis 3:2 võidu Dorpat/Tartu vald/TKSK.

Seega peab Võru võistkond edasipääsuks võtma 3:0 või 3:1 võidu, Võru 3:2 võidu korral selgitab edasipääseja kuldne geim. Ülejäänud tulemused viivad edasi Dorpat/Tartu vald/TKSK naiskonna. Seeria võitja kohtub veerandfinaalis tiitlikaitsja TalTech/Macta Beautyga.