BMF/Rakvere VK kerkis esiliigas tabelijuhiks

Meeste esiliigas vahetus tabelijuht, kui lähimatest konkurentidest ühe mängu enam pidanud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi tõusis esimeseks.

Eile võõrsil Advokaadibüroo Premium/Rae vallale 2:3 kaotanud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi mängis täna kodusaalis, kus kohtuti EstNor/Kiiliga. Avageimis jäi kindlalt 25:17 peale Rakvere meeskond, kuid teise geimi võitsid 25:23 tulemusega külalised. Kolmandas geimis loovutas Rakvere meeskond 11 ja neljandas 23 punkti, mis tähendas koduvõistkonna 3:1 (25:17, 23:25, 25:11, 25:23) mänguvõitu.

Ühtlaselt tegutsenud Rakvere meeskonnas kogusid Deivid Armulik, Timo Laidroo ja Harri Palmar võrdselt 11 ning Tambet Talv 10 punkti. Meris Pärna tõi kaotajate resultatiivseimana 16 ja Karl Kerdo Ojamaa 12 punkti.

Kahest mängust neli punkti kogunud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi tõusis turniiritabelis esimeseks, edestades ühe enampeetud mängu juures Audentese SG/Noortekoondist ja Tallinna Ülikooli ühe punktiga. 11. oktoobril kell 20 võõrustab IMsport/Türi Advokaadibüroo Premium/Rae valda.