Kender ja Parijõgi saavutasid EM-il seitsmenda ning Lukas ja Lust 17. koha

Gruusias Kachretis toimunud U18 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel pidid Armin Kender ja Patrik Parijõgi viimases mängus leppima kaotusega. Kirke Liise Lukas ja Emma Lust olid viimases mängus võidukad.

Alagrupis kolmest kohtumisest kaks võitnud Armin Kender ja Patrik Parijõgi läksid 24 parema seas vastamisi Taani eakaaslaste Storm Lui Geneti ja Viktor Markwian Oldenborgiga, kes alagrupis võitsid ühe mängu. Võitjas kahtlust ei tekkinud, kui Eesti paar oli parem 2:0 (21:17, 21:15) resultaadiga. Järgmises ringis võitsid meie noormehed 2:0 (21:13, 21:17) tulemusega alagrupis vaid võite tunnistanud Rootsi duo Axel Enlund ja Axel Algulin.

Veerandfinaal Itaalia noormeeste Matteo Iurisci ja Laurin Zoeschgi vastu pakkus tasavägise heitluse, kust väljus 2:0 (21:18, 21:18) võiduga saapamaa esindus. Seejärel kaotasid Kender ja Parijõgi 1:2 (8:21, 21:17, 8:15) tulemusega samuti veerandfinaali pidama jäänud Hollandi noormeestele Tom Sonneville ja Bram Van Der Welile, mis kokkuvõttes tähendas meie noormeestele seitsmendat kohta.

Alagrupis ühe mängu võitnud Kirke Liise Lukas ja Emma Lust mängisid play-offi avaringis belglannade Anne-Line Vervloet’ ja Lotte De Clercqiga, kellele jäädi kindlalt 0:2 (9:21, 10:21) alla. Kohamängus, mille võitja saavutas 17. ja kaotaja 21. koha, läksid Lukas ja Lust vastamisi Serbia võistkonna Djurdja Torbica ja Irena Validziciga. 31 minutit kestnud kohtumises olid 2:0 (21:13, 21:17) resultaadiga paremad Lukas ja Lust, teenides sellega 17. koha.