COOLBET Pärnu röövis tabelijuhilt punkti, Advokaadibüroo Premium/Rae vald üllatas Rakveret

Meeste esiliiga põhiturniiril sündis järjekordne üllatus, kui turniiritabelis teist kohta hoidev BMF/Rakvere Võrkpalliklubi kaotas play-off koha eest võitlevale Advokaadibüroo Premium/Rae vallale.

Kodusaalis mänginud COOLBET Pärnu asus tabelijuht Tallinna Ülikooli vastu kahe geimi järel 2:0 eduseisu, kuid lõpuks lepiti 2:3 (25:22, 25:21, 15:25, 16:25, 13:25) kaotusega. Koduväljakueelist ei suutnud võiduks vormistada ka IMsport/Türi, tunnistades külla sõitnud EMÜ/Structura 3:0 (25:16, 25:23, 25:22) paremust.

Veerandfinaalkoha eest võitlevate EstNor/Kiili ja Selver Tallinn Spordikooli vastasseis lõppes koduväljakul mänginud EstNor/Kiili 3:2 (18:25, 26:24, 24:26, 25:23, 16:14) paremusega. Madis Parrol tõi võitjatele 17 ja Sten Vahtras kaotajatele 26 punkti. Kodusaalis oli edukas ka Advokaadibüroo Premium/Rae vald, võites 3:1 (25:20, 24:26, 25:23, 25:23) tulemusega turniiritabelis kuus kohta kõrgemal paikneva BMF/Rakvere Võrkpalliklubi.

Põhiturniiri võidule lähedale jõudnud Tallinna Ülikool on parimana kogunud 44 punkti. Ühe mängu vähem pidanud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi järgneb 38 ja EMÜ/Structura 35 punktiga. COOLBET Pärnul on neljandana koos 30 ja Danpower/Võru Võrkpalliklubil viiendana 29 punkti.