34 punkti kogunud Nora Lember vedas Viimsi/Tallinna Ülikooli 5.-7. koha turniiril teise võiduni

Viimsi/Tallinna Ülikool saavutas naiste Eesti meistrivõistluste 5.-7. koha turniiril teise võidu, mängides viiegeimilises kohtumises üle teise kaotuse saanud TBD Pharmatech Tartu.

Tartlannasid Tallinna Ülikooli spordisaalis võõrustanud Viimsi/Tallinna Ülikool asus kahe geimivõiduga mängu juhtima, kuid kolmas ja neljas geim kuulusid Tartu naiskonnale. Viiendas geimis oli parem Viimsi/Tallinna Ülikool, saavutades 15:11 geimivõiduga 3:2 (25:16, 25:21, 21:25, 24:26, 15:11) mänguvõidu.

Rünnakul 22, blokis viis ja servil seitse punkti kogunud Nora Lember panustas Viimsi/Tallinna Ülikooli edusse üleplatsimängijana 34 punkti, millest koguni 11 tulid teises geimis. Elina Lebedeva lisas võõrustajatele 13 punkti. Kairin Tammel tõi külalistele 15, Lill Kandimaa 13, Liis Laigu 10 ja Greteli Vähi 9 punkti.

Mõlemad võistkonnad saavad rahul olla enda serviga, mille abil teeniti 19 punkti. Rünnakuid lahendasid võitjad 39- ja kaotajad 27-protsendiliselt.

5.-7. koha turniiril kolmest mängust kaks võitnud Viimsi/Tallinna Ülikool on parimana kogunud viis punkti. Ühe mängu pidanud Rae Spordikool/VIASTON järgneb kolme ja kaks kaotust saanud TBD Pharmatech Tartu ühe punktiga. 21. märtsil kell 20 võõrustab TBD Pharmatech Tartu koduses Tartu Ülikooli spordihoones Rae Spordikool/VIASTONit.