Rae Spordikool/VIASTON tõusis naiste Meistriliigas kolmandaks

Rae Spordikool/VIASTON tõusis naiste Meistriliigas viiendalt kohalt kolmandaks, kui neljageimilises mängus oldi paremad turniiritabeli viimasel kohal paiknevast TBD Pharmatech Tartust.

Kodusaalis mänginud Rae Spordikool/VIASTON võitis esimese geimi 25:19 ja teise 22:23 kaotusseisust 25:23. Külalistel õnnestus kaotusseis minimaalseks mängida, kui kolmandas geimis jäi 25:15 tulemusega peale TBD Pharmatech Tartu. Mängu viimaseks jäänud neljandas geimis spurtis koduvõistkond 7:7 viigiseisult 10:7 ette ja võttis 25:11 geimivõiduga 3:1 (25:19, 25:23, 15:25, 25:11) mänguvõidu.

Maria Säästla panustas võitu 13, Merili Kõrvel 10 ja Marie Pohlak samuti 10 punkti. Lill Kandimaa tõi kaotajatele 18, Liis Laigu 11 ja Kairin Tammel 9 punkti. Tartu naiskonna murekohaks kujunesid servivead, mida tehti kokku 20. Koduvõistkond esksis servil seitsmel korral. Serviässade arvestuses jäi Rae Spordikool/VIASTON peale punktidega 9-7. Mängu kordust saab vaadata siin.

29. jaanuaril kell 13 on kodusaalis mängiva Viimsi/Tallinna Ülikooli vastaseks Viljandi Metall, kes turniiritabelis paiknevad vastavalt kuuendal ja neljandal kohal.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN