Selver asus karikavõistluste veerandfinaalseeriat Viljandi vastu juhtima

Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaalmängus pidi esiliigasse kuuluv Viljandi Võrkpalliklubi kodusaalis tunnistama tiitlikaitsja Tallinna Selveri 3:0 (25:21, 25:20, 25:17) paremust.

Seeria korduskohtumine toimub 3. novembril kell 19.00 Sõle Spordikeskuses.

Avamängus kerkisid võitjameeskonna resultatiivseimateks võrdselt 15 punktiga Timo Lõhmus (+7) ja Marx Aru (14), Oliver Orav lisas 13 punkti (+7).

Andres Toobali juhendatava Selveri vastuvõtt oli 37%, rünnakuid lahendati 61-protsendiliselt, blokipunkte saadi 10 (6 blokki pani Aru) ja servil löödi 5 ässa ning eksiti 17 pallingul.

Viljandi Võrkpalliklubi edukaim oli rünnakul endine meistriliiga tasemel temporündaja Meelis Kivisild 15 punktiga (+4), kes Viljandis tegutseb nurgaründajana. 5 punkti lisasid nii Riivo Rüütel (+2) kui Martin Ruul (-2).

Viljandi vastuvõtt oli 54%, rünnak 36%, blokipunkte kogunes peatreener Tauno Lipu hoolealustele 3 ja servipunkte 3 (8 viga).

Edasipääseja selgitatakse kahe mängu kokkuvõttes – kui mõlemad võistkonnad saavad ühe võidu, siis loetakse esimesena punkte. 3:0 ja 3:1 skoorid annavad võitjale 3 punkti, 3:2 võit annab võitjale 2 ja kaotajale 1 punkti. Kui kahe mängu kokkuvõttes on ka punktide arv sama, siis selgub järgmisesse ringi pääseja kuldse geimiga.