Algajad ja harrastusvõrkpallurid on oodatud osalema Terviseturniiridel

Kuni 18. aprillini (põhja regioonis kuni 25. aprillini) saab registreeruda Tallinnas ja Kõrvekülas mängitavatele Terviseturniiridele, kuhu on oodatud jõudu katsuma nii algajad kui harrastusvõrkpallurid.

Terviseturniiride eesmärgiks on propageerida liikuvat eluviisi, laiendada võrkpalli kandepinda ning pakkuda jõukohast võistlusväljundit algtasemel võrkpalluritele. Tervisturniiridele saab registreeruda 18. aprillini, ent kirjapanemisega ei tasu ootama jääda, sest tegemist on ühepäevase võistlusega, mis seab võistluste ajakavale piirangud ja nii jätkub kohti vaid kiirematele.

Põhja regioonis toimuvad meeste ja naiste mängud laupäeval, 30. aprillil, päev hiljem selgub võitja segavõistkondade seas. Kõik kohtumised toimuvad Lilleküla Gümnaasiumi Spordisaalis. Lõuna regiooni turniirid mängitakse Kõrveküla spordihoones sama süsteemi alusel, kuupäevadeks 23.-24. aprill.

Iga võistkond võib turniirile kirja panna kuni tosin pallurit, segavõistkondades peab korraga platsil viibima vähemalt kolm naismängijat. Terviseturniiridel mängitakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi, parem kolmest geimist. Iga geimivõit annab turniiritabelisse ühe punkti. Turniiridel ei ole eraldi kohtunikke, nende ülesandeid täidavad osalevate võistkondade esindajad, korraldaja koostatud graafiku alusel.

Täpsemalt on võimalik Terviseturniiride kohta lugeda SIIT ja registreeruda saab SIIN. Juhendist leiab ka täpsemad juhised registreerumiseks. Osavõtutasu on kaheksa eurot iga registreerunud mängija kohta.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: