TalTech Lätis punktilisa ei teeninud, TBD-Biodiscovery Tartu võttis Meistriliigas magusa revanši

Naiste Balti liigas pidi kümnenda kaotusega leppima tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse, kui võõrsil jäädi alla Jelgava võistkonnale. Naiste Meistriliigas mängis TBD-Biodiscovery Tartu viiegeimilises põnevuskohtumises üle Barrus/Võru Võrkpalliklubi.

Enne tänast turniiritabelis viiendal kohal paiknenud Jelgava esindus eelviimasel 11. kohal asuva TalTech/Tradehouse`i vastu külalislahkust üles ei näidanud, kui avageim võideti 25:15 ja teine 25:14 tulemusega. Kolmandas geimis õnnestus võõrsil mänginud TalTechil välja tulla 20:23 kaotusseisust ja vähendada 25:23 geimivõiduga kaotusseis minimaalseks.

Neljandas geimis oli taaskord parem Läti võistkond, kirjutades 25:14 geimivõiduga tabelisse 3:1 (25:15, 25:14, 23:25, 25:14) mänguvõit. Kohtumise statistika hetkel kättesaadav ei ole. Pühapäeval kell 12 kohtub TalTech võõrsil kaks kohta kõrgemal paikneva Riia Stradina Ülikool/MVSiga.

Naiste Meistriliigas serveeris üllatuse TBD-Biodiscovery Tartu, kui koduseinte toetusel mängiti 3:2 (12:25, 25:21, 25:23, 18:25, 16:14) üle turniiritabelis kõrgemal paiknev Barrus/Võru Võrkpalliklubi. Seega võttis TBD-Biodiscovery Tartu magusa revanši, sest põhiturniiri esimeses ringis jäädi võrulannadele võõrsil 2:3 alla. Vastasseisu saab uuesti vaadata SIIN.

Barrus/Võru Võrkpalliklubi hoiab 20 punktiga turniiritabelis kolmandat kohta, kaheksa kaotuse kõrvale teise võidu saavutanud TBD-Biodiscovery Tartu on kaheksa punktiga kuues.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN