Tabelijuhiks tõusnud Tartu Ülikool/Bigbank kogus kolmandas geimis 20 vastuseta punkti

Naiste Meistriliigas toimus hooaja ühepoolseim mäng, kui ainsana võiduta püsiv BARRUS/Võru Võrkpalliklubi kogus tabelijuhiks tõusnud Tartu Ülikool/Bigbanki vastu kolme geimiga kokku 25 punkti.

Võru spordihallis toimunud mängus saavutas koduvõistkond avageimis 6 ja teises 18 punkti. Tõelise jõudemonstratsiooni korraldasid tartlannad kolmandas geimis, kui 5:1 eduseisust koguti 20 vastuseta punkti ja võideti geim harvanähtava 25:1 paremusega.

Ühegi eksimuseta tegutsenud Annabel Huik panustas 3:0 (25:6, 25:18, 25:1) võitu 20 punkti, näidates rünnakul suurepärast 60-protsendilist efektiivsust. Kolmandas geimis pika serviseeria teinud Laura-Liisa Maiste assisteeris 13 puntkiga. Haide Haring tõi võrulannadele viis punkti.

Üheteistkümne mänguga 28 punkti kogunud Tartu Ülikool/Bigbank tõusis uueks tabelijuhiks, täiseduga püsiv TalTech kaotab kahe vähempeetud mängu juures ühe punktiga. Kõik üksteist mängu kaotanud BARRUS/Võru Võrkpalliklubi punktiarvet avanud ei ole.