TalTech/Tradehouse jätkab Balti liigas kaotuseta

TalTech/Tradehouse jätkab Optibet naiste Balti liigas täiseduga, kui täna võeti neljas järjestikune võit.

Kolmandal kohal paiknev TalTech/Tradehouse kohtus võõrsil SUFA klubs/Daugavpils Universitatega, kes turniiritabelis hoiab kaheksandat kohta. Kahes esimeses geimis koduvõistkond TalTechile tõsist vastupanu osutada ei suutnud, kui võõrustajad kogusid vastavalt 13 ja 19 punkti. Kolmandas geimis oli Eesti naiskonnal seisul 24:22 kasutada kaks matšpalli, kuid lätlannadel õnnestus need neutraliseerida ja võita geim 26:24 resultaadiga. Neljandas geimis oli taaskord selgelt parem TalTech, kellele läks 25:13 geimivõiduga kirja 3:1 (25:13, 251:19, 24:26, 25:13) mänguvõit.

Rünnakuid 41-protsendiliselt lahendanud Dzintra Lember panustas võitu 16, Milja Raitis 12, Kätriin Põld 8 ja Johanna Sova samuti 8 punkti. TalTechi 15 serviässast koguni kuus löönud Melissa Varlõgina kogus 7 punkti. Lätlannade arvele märgiti kuus serviässa. Blokis jäid võitjad peale viie punktiga (11-6), rünnakul olid TalTechi edunumbrid 35%-32%.

Pühapäeval kell 14 on TalTechi vastaseks üheksandal tabelireal asuv VK Jelgava. Kell 17 võõrustab ainsana punktita püsiv Tartu Ülikool/Bigbank kolm kohta kõrgemal paiknevat Barrus/Võru Võrkpalliklubi. Eesti võistkondade omavahelisele kohtumisele saab kaasa elada sport.postimees.ee vahendusel.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN