Põhiturniiri esikohale on jäänud konkureerima Saaremaa ja Pärnu

Naiste esiliiga põhiturniir on jõudnud lõpusirgele, kui alanud nädalal võib selguda põhiturniiri parim naiskond. Esikoha eest võitlevad veel kaks naiskonda. 

Möödunud nädalal toimus kaks mängu, mis mõlemad lõppesid Kastre Valla võiduga. Esmalt mängiti võõrsil 3:1 (25:18, 25:23, 13:25, 38:36) tulemusega üle Peetri Võrkpalliklubi ja seejärel kodusaalis 3:0 (25:12, 25:14, 25:9) resultaadiga Tallinna Spordikool.

Põhiturniiri lõpetanud Kastre Vald kogus 14 mänguga 8 punkti, mis praeguse seisuga annab seitsmenda koha. Kaotus Kastre Vallale tähendab seda, et 27 punktiga teist kohta hoidev Peetri Võrkpalliklubi enam esikoha eest kaasa ei räägi.

Põhiturniiri võidule on lähedal Saaremaa, kellel on 12 mänguga koos 31 punkti. Teoreetilised võimalused esikohaks on ka 25 punkti kogunud Pärnu Spordikoolil, kuid esikoha saavutamiseks vajatakse sobivaid tulemusi nii enda kui Saaremaa mängudest.

Pärnu Spordikool kohtub täna kell 19.30 võõrsil turniiritabeli viimase Tallinna Spordikooliga, homme kell 20 on vastamisi Sparta ja Peetri Võrkpalliklubi ning 26. veebruaril kell 13 põhiturniiri võitja seisukohalt olulises mängus Saaremaa ja Pärnu Spordikool.

 

Naiste esiliiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: