Meeste esiliigas on kavas seitse mängu

Meeste esiliigas toimub käimasoleval nädalal seitse mängu, millest üks oli kavas neljapäeval. Nii laupäeval kui pühapäeval toimub kolm kohtumist.

Võistlusnädala juhatasid sisse Audentese SG/Noortekoondis ja AB Premium/Rae vald, kes pidasid viiegeimilise põnevusmängu, mis lõppes kodusaalis mänginud Audentese SG/Noortekoondise 3:2 (25:15, 22:25, 25:15, 21:25, 15:11) võiduga. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Laupäeval võõrustab E-Service/Neemeco SK Viljandi Võrkpalliklubi, tabelijuht Tallinna Ülikool AB Premium/Rae valda ja ESTNOR/Kiili Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskust. Pühapäeval mängib Põltsamaa Võrkpalliklubi Tallinnas E-Service/Neemeco SK-ga, Tallinna Ülikool Tartus Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskusega (otseülekanne on nähtav SIIN) ja ESTNOR/Kiili Viljandis kohaliku Võrkpalliklubiga.

Turniiritabeli tipus paiknevad Tallinna Ülikool ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi, kes mõlemad on võitnud 13 kohtumist, kuid esikohta hoidev Tallinna Ülikool on kogunud 39 ja teisel real paiknev Rakvere meeskond 36 punkti. E-Service/Neemeco SK järgneb kolmandana 11, Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus neljandana 10 ja Viljandi Võrkpalliklubi viiendana samuti 10 võiduga. Meeste esiliiga põhiturniiril arvestatakse paremusjärjestuse moodustamisel esmalt võite ja seejärel punkte.

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: