Famila/Võru Võrkpalliklubi tuli välja 0:2 kaotusseisust

Täna peeti naiste Eesti meistrivõistlustel üks mäng, kui vastamisi läksid Audentese SG/Noortekoondis ja Famila/Võru Võrkpalliklubi. Viiegeimilise vastasseisu järel lahkus väljakult võitjana võõrsil mänginud Võru, tulles välja 0:2 kaotusseisust.

Avageim oli kohtumise ühepoolseim, lõppedes võõrustajate kindla 25:18 paremusega. Teise geimi võitis koduvõistkond 25:19 tulemusega. Seejärel sai oma mängu käima Võru esindus, kes viigistas kolmanda geimi 25:23 ja neljanda 25:22 võiduga mänguseisu. Tasavägises viiendas geimis tegid võrulannad vahespurdi 4:4 seisult, asudes 8:4 juhtima ja purjetades seejärel 15:11 resultaadiga magusa 3:2 (18:25, 19:25, 25:23, 25:22, 15:11) võiduni. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Võitjate poolel oli heas hoos Eliise Hollas, kes lisas 20 rünnakupunktile (74%) ühe blokipunkti, lõpetades mängu +15 punktiga. Mari-Liis Graumann assisteeris 14 ja Haide Haring 12 punktiga. Eva Liisa Kuivonen tõi Audentese SG/Noortekoondisele 20, Maren Mõrd 16 ning Liisbet Pill ja kuue blokipunktiga säranud Kätriin Põld 12 punkti.

Mõned nädalad tagasi TalTech/Tradehouse`i 3:1 võiduga üllatanud Audentese SG/Noortekoondis jätkab turniiritabelis teisel koha, olles kahe mänguga kogunud 4 punkti. Punktiarve avanud Famila/Võru Võrkpalliklubi on kahe punktiga kolmas, TalTech/Tradehouse on parimana kogunud 12 punkti.

Pühapäeval kell 16 kohtuvad publikule suletud mängus koduvõistkond Tallinna Ülikool ja Audentese SG/Noortekoondis, reaalajas punktiseis on nähtav SIIN.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.