“Võrkpallisuvi 2021” laienes Kambja valda

28. juunil tehti algust projektiga “Võrkpallisuvi 2021”, mille raames toimuvad üle Eesti lastele tasuta võrkpallitrennid. Uusim liituja on Kambja vald. 

Järgmisel nädalal on Kambja valda jõudmas projekt „Võrkpallisuvi 2021“, mille raames toimuvad üle Eesti lastele tasuta võrkpallitreeningud. Koostöös Eesti Võrkpalli Liidu, kohalike omavalitsuste ja Swedbankiga sündinud projekt on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnud 9 kuni 14-aastastele lastele, kellele võrkpallimäng juba meeldib või kes tahavad alaga tutvust teha.

Kambja valla treeningud toimuvad ilusa ilmaga Ülenurme rannaväljakul (Põllumajandusmuuseumi kõrval), vihmase ilmaga Tarbus spordihallis (Ringtee tänav 19, Tartu). Kavas on neli treeningut: teisipäeval 17. augustil kell 14, kolmapäeval 18. augustil kell 14, teisipäeval 24. augustil kell 14 ja kolmapäeval 25. augustil kell 14. Tublimatele osalejatele on temaatilised särgid ja meened. Treeninguid viib läbi võrkpallitreener ja kauaaegne koondislane Argo Meresaar.

Projekti eesmärgiks on pakkuda Kambja valla lastele vaheaja lõpuks sportlikku tegevust. Järgmisest sügisest soovib SK Duo alustada võrkpallitreeningutega ka Ülenurme Gümnaasiumi saalis, sellel hooajal hakkavad väikestele võrkpallisõpradele treeningud toimuma Tarbus spordihallis. Kõiki oodatakse julgelt osalema ja võrkpallivõlusid avastama. Kõik “Võrkpallisuvi 2021” treeningud on nähtavad SIIN.

 

Täiendav info: Argo Meresaar, telefon 5215700, argo@skduo.ee

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: