Tasavägise avageimi võitnud Viljandi Metall lõpetas Dorpat/ Tartu valla võiduseeria

Eile jätkus naiste esiliiga põhiturniir, kui võistlustules olid turniiritabeli liider Viljandi Metall ja seni ainsana kaotuseta püsinud Dorpat/ Tartu vald. Seega lõppes enam kui kahekuuline paus, kui viimati jagati naiste esiliigas punkte 8. detsembril.

Viljandis toimunud mängu avageim kujunes käimasoleva hooaja tasavägiseimaks, kestes koguni 58 punkti. Põneva geimi 30:28 tulemusega enda kasuks kallutanud Viljandi esindus võitis seejärel nii teise kui kolmanda geimi 25:21 tulemusega, saavutades seega 3:0 (28, 21, 21) võidu. Liisbet Pill tõi võitjatele 13 punkti, Anna-Stina Reinas ja Kadri Kuusk lõpetasid külaliste poolel mängu 7 punktiga.

Viiest mängust neli võitnud Viljandi Metall hoiab 12 punktiga esikohta, kolme võidu kõrvale esimese kaotuse saanud Dorpat/ Tartu vald on seitsme punktiga neljas. 15. veebruaril kell 20.30 kohtub Viljandi naiskond võõrsil teisel kohal paikneva Spartaga.