Tamsalus toimub 24. perevõrkpalliturniir

23. juunil toimub Tamsalu kooli staadioni palliväljakutel XXIV Tamsalu perevõrkpalliturniir, millest võtavad osa perekondlikud võrkpallivõistkonnad (lubatud on ka segavõistkonnad). Turniiri juhend on leitav alljärgnevalt. 

 

Turniiri juhend:

Üldinfo

Osalema on kutsutud perekondlikud võrkpallivõistkonnad (lubatud ka segavõistkonnad), kelle mängijad on sugulased ja kannavad sama perekonnanime või on omanud sama neiupõlvenime. Osalemisõigus on ka sama neiupõlvenimega naissoost perekonnaliikme lastel. Võistkonna suurus on vähemalt kuus mängijat. Toetatakse mõtet, et igas võistkonnas oleks platsil vähemalt üks naismängija. Ülesandmisleht tuleb saata koos eelregistreerimisega, millel on näidatud võistkonnaliikmete nimi, sünniaasta ja sugulusaste.

 

Aeg ja koht

23. juunil Tamsalu kooli staadioni palliväljakutel. Avamine ja mängude algus kell 11, finaalid ca kell 15-17. Osavõtutasu 65 eurot võistkonna kohta eelregistreerimisel kuni 20. juuni. Hilisema registreerimise korral 75 eurot.

 

Eesmärk

Turniir korraldatakse jaanipühade sportlikuks sisustamiseks, kohaliku ja Eesti võrkpallielu elavdamiseks ning sportlike perekondade ühistegevuseks.

 

Mängusüsteem

1. Mängitakse turniirisüsteemis.

2. Mängu võitja selgub paremana kolmest geimist.

3. Turniiri (vajadusel alagrupi) paremusjärjestus selgub võidetud mängude alusel. Võrdse geimide ja punktide suhte korral kahe võistkonna vahel saab määravaks omavahelise kohtumise tulemus. Võrdse võidetud mängude arvu korral kolme ja enama võistkonna vahel otsustab võistkondade vahelise paremuse üldine geimide suhe, seejärel üldine punktide suhe.

4. Sõltuvalt osalejatest võib mängusüsteemis olla täiendusi (näiteks naismängijate ründelöögi sulustamise keeld meeste poolt jms).

 

Kontakt ja eelregistreerimine

Ruudo Annus, e-post: ruudo.annus@gmail.com, tel: 56 98 55 27

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: