TalTechi ilus seeria jätkus ka BARRUS/Võru Võrkpalliklubi vastu

Tiitlikaitsja TalTech jätkab naiste Meistriliigas puhaste paberitega, kui täna võeti 13. järjestikune võit.

Koduseinte toetust nautinud TalTech võitis BARRUS/Võru Võrkpalliklubi vastu esimese geimi 25:10 ja teise 25:18 tulemusega. Kolmandat geimi alustas paremini Võru esindus, kes pööras 1:3 kaotusseisu 6:3, 10:6 ja 13:9 eduseisuks. Õige pea särasid tablool 15:15 ja 19:19 viiginumbrid, kuid geimi lõpus olid kindlamad võõrustajad, kes saavutasid 25:21 paremusega 3:0 (25:10, 25:18, 25:21) mänguvõidu.

Võitjate poolel käisid väljakul kümme mängijat ja kõik avasid ka punktiarve. Suurima saagi kogus Marily Lass, kelle arvele kogunes 17 punkti ja kelle efektiivsusnäitaja oli +15. Nette Peit lisas 14 ja Dzintra Lember 13 punkti. Haide Haring tõi võrulannadele 9 punkti.

Koduvõistkond oli selgelt parem rünnakul, kus näidati 58-protsendilist efektiivsust. Võru esinduse sama näitaja oli 35%. Selge vahe tuli sisse ka servil, kus TalTech lõi viie eksimuse juures 13 ässa. Kaotajad patustasid servil kolmel korral ja lõid kuus ässa.

Ainsana kaotuseta püsiv TalTech hoiab maksimaalse 39 punktiga turniiritabelis esikohta, edestades lähimat jälitajat Tartu Ülikool/Bigbanki viie punktiga. Ainsana võiduta jätkav BARRUS/Võru Võrkpalliklubi 12 mänguga punktiarvet avanud ei ole.