TalTech/Tradehouse loovutas vaid 34 punkti

Naiste Meistriliigas toimus täna üks mäng, mis kestis napilt üle tunni. 

Oktoobri lõpus tabelijuht Viljandi Metalli võitnud TalTech/Tradehouse võõrustas täna TBD Pharmatech Tartut, kellel oli enne tänast turniiritabelis kirjas neli kaotust ja üks punkt. Favoriidikoormat edukalt kandnud koduvõistkond saavutas kindla võidu, loovutades geimides vaid 10, 11 ja 13 punkti.

Võitjate ridades tegi parima etteaste Maren Mõrd, kogudes 11 plusspunkti juures 14 punkti. Marily Lass aitas omasid 10 punktiga. Külaliste resultatiivseimana lõpetas Liis Laigu kohtumise 5 punktiga. TalTech tegi silmapaista etteaste nii rünnakul kui servil, kui punktiks löödi 59% rünnakutest ja servijoone taga teeniti 11 punkti. Kaotajate samad näitajad olid 25% ja 1. Mängu kordus on leitav SIIN.

Laupäeval kell 13 kohtub turniiritabeli teine Tartu Ülikool/Bigbank koduses Tartu Ülikooli spordihoones Viljandi Metalliga ja BARRUS/Võru Võrkpalliklubi kell 15.30 Kreutzwaldi tn 16 võimlas TBD Pharmatech Tartuga.

Mõlemad pühapäeval toimuvad mängud algavad kell 17, kui Viimsi/Tallinna Ülikool võtab kodusaalis vastu BARRUS/Võru Võrkpalliklubi ja Tartu Ülikool/Bigbankile sõidab külla Rae Spordikool/VIASTON. Laupäeval Tartu Ülikooli spordihoones toimuv mäng on otseülekandena nähtav SIIN ja pühapäeval peetav vastasseis SIIN.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: