TalTech peab mõlemad Challenge Cupi veerandfinaalmängud Ankaraga Türgis, otsepilti näeb volley.ee Facebookis

TalTech peab 2. ja 3. veebruaril mõlemad CEV Challenge Cupi veerandfinaalmängud Türgis Ankaras, kus kohtutakse sealse tippklubi Ankara Halkbanki meeskonnaga.

Esimene mäng toimub kolmapäeval, 2. veebruaril kell 16.30 (Eesti aeg) ning korduskohtumine neljapäeval, 3. veebruaril kell 14.00.

Et kohtumisest ei toodeta ametlikku telepilti, otsis Eesti Võrkpalli Liit võimalusi olulised mängud siiski Eesti võrkpallisõpradeni tuua. Nii näeb mängu kahe kaamera veebiülekandena (kommentaatoriks on Karl Rinaldo) volley.ee Facebooki lehel.

Veerandfinaalist kaugemale pole ükski Eesti klubi varem eurosarjas jõudnud, nii teeks TalTech edu korral Eesti võrkpalliajalugu. Ankara näol on tegu tõelise tippklubiga, kes on hetkel Türgi kõrgliigas liidrikohal. Türgi meistriks on tuldud üheksal korral, karikavõitjaks seitsmel korral. Challenge Cupil teeniti hooajal 2020/2021 hõbe (nagu ka hooajal 2006/2007), varasemalt on Ankara võitnud CEV Cupi (2012/2013) ning saanud Meistrite liigas hõbeda (2013/2014).

TalTech pääses veerandfinaali tänu kuldsele geimile Šveitsi klubi Schönewerdi Volley vastu. Tallinna klubi võitis kaheksandikfinaali avamängu 3:1, ent kaotas kordusmängu sama skooriga ja nii selgitas edasipääseja kuldne geim, mille Janis Sirelpuu hoolealused võitsid 15:13. 1/16-finaalis lülitas TalTech konkurentsit taanlaste Gentofte.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: