Suvevolle tõi rannaliivale 1146 võrkpallisõpra

Teisipäeval lõppenud Suvevolle üheteistkümnes hooaeg tõi kaheksa etapi jooksul Eesti erinevates paikades rannaliivale 1146 võrkpallisõpra.  

Kokku osales üle Eesti 18 erinevat kohta: Tallinn Pirita, Paide, Tartu,  Võru, Jõhvi, Kohila, Hiiumaa, Põltsamaa, Kääriku, Kloogaranna, Taebla, Põlva, Pärnu, Rakvere, Tõrva, Kuressaare, Viljandi ja uue tulijana Rapla. Suve vältel osales turniiril 737 meest ja 408 naist ehk kokku 1146 osalejat.

Enim osalejaid oli suve jooksul Pirital, kus käis mängimas ligi 200 inimest. Teisel etapil sündis ka rekord, kui korraga oli kohal 110 mängijat. Väga populaarseteks osutus ka Kloogaranna, kus selle suve alguses avati uus rannavollekompleks. Suure osalejate arvuga särasid veel Taebla, Viljandi, Võru, Kuressaare ja Paide. Kõigil kaheksal etapil mängis kaasa 133 inimest.

Nii naiste kui ka meeste esikolmiku selgitamisel oli konkurents väga tihe. Naiste üldvõidu saavutas Kuressaares mänginud Cristin Lepp, kes võitis kaheksast etapist seitse. Lepa kaheksa etapi kogusaldoks kujunes 108 punkti, mida oli kahe võrra enam kui Tartus mänginud Helerin Hansmanil ja nelja võrra enam kui Võrus mänginud Hanna-Liisa Ilvesel.

Meeste seas kogus Raplas mänginud Markus Poomann 110 punkti, mis tagas ka üldvõidu. 108 punktiga tuli teiseks Põlvas osalenud Kristjan Kuldmets ja 104 punktiga kolmandaks Jõhvis võistelnud Karl Liiva. Naiste paremusjärjestus on leitav SIIN ja meeste oma SIIN.

Kõikide vähemalt neljal etapil osalenud mängijate vahel loositi välja koduse EM-finaalturniiri fännipakett – mängupiletid koos ööbimisega kahele. Loosis osales üle 500 mängija ja võitjaks osutus Reelika Borman Kloogarannalt. Võitjaga võetakse ühendust. Korraldajad tänavad kõikide piirkondade auhinnalaudade katmise eest: Nivea, VeskiMati ja Suvasocks.com

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: