TalTech mängib Lätis, Tartu võõrustab Kaunast

Naiste Balti liiga jätkub nädalavahetusel kahe mänguga, kui võistlustules on kaks Eesti võistkonda. TalTech/Tradehouse mängib Lätis ja Tartu Ülikool/Bigbank kodusaalis.

Turniiritabelis teisel kohal paiknev TalTech mängib laupäeval tiitlikaitsja Riia Võrkpallikooliga, kes on turniiritabeli liider. TalTech kohtus Riia Võrkpallikooliga viimati kevadel, jäädes finaalis lätlannadele 2:0 eduseisust 2:3 alla. Riia Võrkpallikooli ja TalTechi mäng algab laupäeval kell 18 ning on nähtav SIIN.

TalTech/Tradehouse`i peatreener Marko Mett ootab edukat nädalavahetust. “Hooaja algusega ei ole võimalik mitte rahul olla. Naiskond on treeningutel eeskujulikku suhtumist näidanud ja senistes mängudes oma võimete kohaselt esinenud. Eeloleval nädalavahetusel lähme kindlasti maksimumpunktide järele,” rääkis Mett.

Tartu võistkond võõrustab laupäeval kell 18 algavas vastasseisus TK Kaunase naiskonda. Seniste tulemuste põhjal on oodata tasavägist heitlust, sest tartlannad on turniiritabelis kuuendal ja Kaunase esindus neljandal kohal.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: