Tartu Ülikool/Bigbank kindlustas põhiturniiri teise koha

Naiste Meistriliigas selgus põhiturniiri teise koha omanik, kelleks osutus Tartu Ülikool/Bigbank. Tartlannad mängisid täna kolmes geimis üle Tallinna Ülikooli. 

Võõrsil mänginud Tartu esindusel Tallinna Ülikooliga probleeme ei tekkinud, kui võõrustajatele loovutati geimides vaid 14, 12, ja 19 punkti. Tund ja 11 minutit kestnud kohtumises tõi Annabel Huik võitjatele 15, Laura Reiter 12, Soome LiigaPloki naiskonnast naasnud Ingrid Kiisk 10 punkti. Koduvõistkonna poolel kogus enim punkte Ave Kuusk, kes lõpetas vastasseisu 10 punktiga.

Kui Tartu naiskond jäi võistkondlikult 29-ga plussi, siis TLÜ omakorda kuuega miinusesse. Tartlannade võidu võtmeks kujunes rünnak, näidates 45-protsendilist efektiivsust. Võõrustajate rünnakuefektiivsus oli vaid 23%. Serviässasid kogunes võitjatele 11 ja kaotajatele 3.

Põhiturniiril teise koha kindlustanud Tartu Ülikool/Bigbank on kuuest mängust võitnud neli ja kogunud 12 punkti, Tallinna Ülikool jätkab ühe võidu ja viie kaotusega viiendal kohal. Naiste Meistriliiga jätkub järgmisel nädalavahetusel.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: