TalTech libastus Võru vastu ühes geimis, kuid saavutas kolm võidupunkti

Laupäeval toimus naiste Eesti meistrivõistlustel üks mäng, milles läksid vastamisi Famila/Võru Võrkpalliklubi ja TalTech/Tradehouse. Kodusaalis mänginud Võru üllatas pealinna naiskonda ühes geimis, kuid jäi kolmes ülejäänud geimis favoriidile kindlalt alla.

Avageimi 25:18 tulemusega võitnud TalTech jäi teises võõrustajatele 21:25 alla. Seejärel pani taaskord oma paremuse maksma TalTech, võttes kolmanda geimi 25:13 ja neljanda 25:20 paremusega 3:1 (18, -21, 13, 20) võidu.

Samad naiskonnad kohtusid ka 13. novembril, siis võttis kodusaalis mänginud TalTech 3:0 võidu. Võru ja Taltech tulevad uuesti väljakule juba pühapäeval kell 12, kui Võru Spordikeskuses algab karikavõistluste esimene poolfinaalseeria. Mängu reaalajas seis on nähtav SIIN, teistkordselt minnakse vastamisi 6. detsembril kell 13 TalTechi Spordihoones.

12 punkti kogunud TalTech/Tradehouse jätkab turniiritabelis esikohal. TalTechile kahel korral kaotanud Võru punktiarvet avanud ei ole.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.