Rae Spordikool/VIASTON jättis kodusaalis mänginud TalTech/Tradehouse`i punktideta

Naiste Meistriliigas läksid täna vastamisi turniiritabeli alumises pooles paiknevad võistkonnad, kui võitja selgitasid tabeli viies Rae Spordikool/VIASTON ja kaheksas TalTech/Tradehouse.

Kodusaalis mänginud TalTech/Tradehouse`il ei õnnestunud punktilisa saavutada, leppides 1:3 (20:25, 23:25, 25:23, 17:25) kaotusega. Võitjate poolel tegi silmapaistva mängu Merili Kõrvel, kes lahendas 24 rünnakut (44%) ja lõpetas kohtumise üleplatsimängijana 26 punktiga. Mängu pariamat kasutegurit +13 näidanud Hanna Pajula assisteeris 17 ja Maria Säästla 11 punktiga. Eliisa Peit, Dzintra Lember ja Cristin Lepp tõid võõrustajatele 15 punkti.

Kui servi vastuvõtul olid täpsemad kaotajad (43%-33%), siis rünnakul omakorda võitjad (35%-34%). Blokipunkte kogusid külalised kaksteist ja võõrustajad seitse. Selge erinevus tuli võistkondade üldises efektiivsusnäitajas, kui TalTechi kasutegur oli +17 ja Rae Spordikool/VIASTONil +37.

Viiendal kohal jätkaval Rae Spordikool/VIASTONil on koos 14 punkti ja kaheksandal real asuval TalTech/Tradehouse`il 6 punkti. Mõlema naiskonna jaoks lõpeb põhiturniir homme, kui kell 17 peetakse Jüri Spordihoones teine omavaheline mäng.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: