Poolfinaalides on üks kindel favoriit ja kolm võrdset naiskonda

Naiste Meistriliigas on kätte jõudnud otsustavad mängud, kui neli konkurentsi jäänud võistkonda selgitavad kaks finalisti. Kolme võiduni peetavates poolfinaalseeriates lähevad kokku TalTech/Tradehouse ja Audentese SG/Noortekoondis ning Tartu Ülikool/Bigbank ja Famila/Võru Võrkpalliklubi

Eeldatavalt on põnevam heitlus Tartu ja Võru esinduse vahel, kes on tänavusel hooajal kohtunud kahel korral. Siiani on võidurõõmu jagunud vaid Tartu naiskonnale, kui põhiturniiril jäädi võõrsil peale 3:0 ja kodusaalis 3:1 tulemusega. Põhiturniiri lõpetas Tartu naiskond teisena ja Võru kolmandana.

Teises poolfinaalpaaris on kindel favoriit tänavusel hooajal juba kaks tiitlit võitnud TalTech/Tradehouse, kes võitis Audentese SG/Noortekoondise vastu põhiturniiril ühe mängu – võõrsil jäädi üllatuslikult alla 1:3 tulemusega, kodusaalis saavutati 3:0 võit. Lisaks oli TalTech Audentese SG/Noortekoondisest parem Eesti kariakvõistluste finaalis, mis lõppes favoriidi 3:0 võiduga. Põhiturniiril kogus TalTech parimana kaheksast mängust seitse võitu, Audentese SG /Noortekoondis kogus neljandana kolm võitu.

Tartu Ülikool/Bigbank võõrustab Famila/Võru Võrkpalliklubi laupäeval kell 16 ja TalTech/Tradehouse Audentese SG/Noortekoondist kell 14. Tartus peetava mängu otseülekanne on nähtav SIIN ja Tallinnas toimuva kohtumise oma SIIN.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: