Lisatud kommentaar! Optibet naiste Balti liigas toimub üks Eesti võistkondade omavaheline mäng

Optibet naiste Balti liigas toimub nädalavahetusel sarnaselt eelmisele nädalale üheksa kohtumist ja väljakul tulevad ka kõik neli Eesti võistkonda. Omadele saab kaasa elada nii Tallinnas, Tartus kui Võrus. 

Nädalavahetuse ainus Eesti võistkondade omavaheline duell saab teoks laupäeval kell 13 Audentese spordihoones, kus lähevad vastamisi Audentes SG/Noortekoondis ja sarnaselt kahele Leedu võistkonnale täiseduga jätkav TalTech/Tradehouse. Kell 17 võõrustab turniiritabeli kuues Barrus/Võru Võrkpalliklubi kolm kohta madalamal asuvat Riia Stradina Ülikool/MVSi ja kell 19 punktita püsiv Tartu Ülikool/Bigbank viiendat kohta hoidvat Riia Võrkpallikool/LUd.

Pühapäeval kell 13 on kodusaalis mängiva Tartu naiskonna vastaseks Riia Stradina Ülikool/MVS ja Võru esindusel samal ajal Riia Võrkpallikool/LU.

Tartu Ülikool/Bigbanki peatreener Hendrik Rikandi sõnul on nädalavahetusel oodata tasavägiseid mänge. “Naiskond läheb kohtumistele seisus, kus kolme mängu järel oleme veel võiduta. Kahes viimases vastasseisus leedulannadega oli tegelikult mängupilt juba korralik ja vastane mängis väga hästi. Sel nädalavahetusel peaksid vastased olema rohkem sellest puust ja tasemel, kus meie hetkel oleme”, rääkis Rikand.

Tartu naiskonna plaan on kindlasti punkte võtta. “Meil on omad mured mitmete vigastustega ning puudujaid on teistelgi põhjustel, kuid igal juhul on kindel plaan külla sõitvatelt Riia naiskondadelt (võidu)punkte võtta. Usun, et kui mängime oma taseme välja, siis tabeliseis meil nädalavahetuse järel enam nii nigel ei ole,” sõnas peatreener.

Eesti võistkondade omavaheline vastasseis on nähtav SIIN. Tartus toimuv laupäevane mäng on otseülekandena nähtav SIIN ja pühapäeval peetav vastasseis SIIN.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: