Nõo Lihavürsti karikasarja kolmanda etapi võitsid Aaviste ja Sedlak

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kolmandat etappi alustas 18 paari, kes paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringi läbisid kaotuseta kaks esimest etappi võitnud Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Aaron Aaviste ja Daniel Sedlak. Miinusringi pikast kadalipust tulid neile poolfinaali vastu Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Riivo Rüütel ja Siim Tammearu. Veerandfinaali kaotusega lõpetasid turniiri viienda kohaga vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet ning Lauri Loorits ja Margus Mooses.

Poolfinaalidest pääsesid turniirivõidu peale mängima kaotuseta meeskonnad Pähn ja Kangro ning Aaviste ja Sedlak, pronksikohtumise võitsid Lääne ja Meilus. Finaalis suutsid Aaviste ja Sedlak lõpetada Pähna ja Kangro võitudeseeria ning võtta pika päeva lõpuks etapivõit. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad 58 punktiga Pähn ja Kangro, teiseks tõusid 44 punktiga Aaviste ja Sedlak. Kolmandat kohta hoiavad 38 punktiga Lääne ja Meilus.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste neljas etapp toimub Tartu Rannakeskuses 14. juunil algusega kell 17. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

 

Meeste 3. etapi lõppjärjestus:

1. Aaron Aaviste – Daniel Sedlak

2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro

3. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus

4. Riivo Rüütel – Siim Tammearu

5. Reimo Alas – Tõnu Leemet

5. Lauri Loorits – Margus Mooses

7. Markus Andreas Tamm – Martin Elias Tamm

7. Maksim Ševtšenko – Roland Pajuleht

9. Martin Järvet – Paul Kangro

9. Raigo Mõts – Kurmo Külm

9. Henry Maask – Aleks Mõttus

9. Timo Raidoja – Martti Juhkami

13. Hergo Hansman – Andre Arak

13. Ian Lauk – Sander Lepp

13. Mihkel Luidalepp – Martin Loimet

13. Mario Liiva – Marti Soosaar

17. Kaspar Vider – Andreas Junkin

17. Robin Rohula – Uku Saag

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: