Nõo Lihavürsti karikasarja naiste avaetapp juhatas sisse Rannakeskuse suvehooaja

Hoolimata jahedast ja tuulisest ilmast registreerus Nõo Lihavürsti karikasarja naiste avaetapile 11 paari. Võistkonnad loositi kahe-miinuse-tabelisse, järgnevatel turniiridel arvestatakse paigutusel varem mängitud etappide tulemusi.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali kogenud Liina Kais ja Kadi Kalm ning SK DUO noored Grete Jürgenson ja Karlotta Kattai. Läbi miinusringi jõudsid poolfinaalidesse Annabel Huik ja Helen Hunt ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa ning Reet Alas ja Margit Antson.

Pingelistest ja kolmegeimilistest poolfinaalidest edenesid finaali Kais ja Kalm ning Jürgenson ja Kattai. Finaalis panid oma paremuse maksma Kais ja Kalm, pronksikohtumises jäid peale Leiten ja Vink.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste teine etapp toimub Rannakeskuses järgmisel kolmapäeval, 2. juunil algusega kell 17. Esmaspäeval, 24. mail stardib meeste karikasari ja 26. mail uudsena karikasari segapaaridele. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarjade kohta Rannakeskuse kodulehel SIIN.

 

Naiste 1. etapi lõppjärjestus:

1. Liina Kais ja Kadi Kalm

2. Grete Jürgenson ja Karlotta Kattai

3. Kadri Leiten ja Kristi Vink

4. Annabel Huik ja Helen Hunt

5. Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa

5. Reet Alas ja Margit Antson

7. Ethel Uibo ja Grete Isabel Huik

7. Lill Kandimaa ja Carmel Vares

9. Mia Marta Miller ja Emma Vahelaan

9. Laura Kaseorg ja Annabel Ilisson

9. Karmeli Kaasik ja Marta Kann

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: