Nõlvak – Tiisaar jõudsid Brasiilias 2:1 võiduga veerandfinaali

Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar on hooaja viimasel MK-etapil (tugevuselt 4*) Brasiilias Itapemas tegemas ilusat turniiri ja jõudnud veerandfinaali.

Alagrupist võitjatena otse teise ringi pääsenud Eesti esiduo kohtus seal sakslaste Lukas Pfretzschneri ja Robin Sowaga ning teenis 2:1 (22:24, 21:19, 15:9) võidu ja nii tagati nii tugevatasemelisel turniiril esmakordselt koht veerandfinaalis.

Veerandfinaalis on eestlaste vastaseks kohalik duo George – Andre. Mäng algab Eesti aja järgi täna kell 17.00 ja otsepilti näeb Volleyball World YouTube´is.

Eelnev turniiri käik:

Eesti esipaar alustas tugevuselt 4* etappi otse põhiturniirilt. Alagrupis oli esimeseks vastaseks Tšiili paar Noe Aravena – Vicente Orlando Torrealba, kes pääsesid põhiturniirile läbi kvalifikatsiooni. Selle kohtumise võitsid eestlased 2:0 (21:19, 21:14).

Seejärel mängiti alagrupi esikohale brasiillaste Saymon Barbosa Santose – Oscar Brandaoga ning selle mängu võitsid Nõlvak – Tiisaar 2:1 (18:21, 21:19, 15:10), tagades otse pääsu teise ringi.